Huzur Ama Nasıl? Hikaye

İç huzurun ve mutluluğun yakalamanın bir kaç yolu ve sözler

Huzur çok güzel bir şey, hele ki Sevdiğin İnsanda buluyorsan, Tarifi yok, tarif edilemez
Mekan her zaman bulunur da huzur veren insanlar bulunmaz,
Huzurlu insan, değişmeyeceği şeylerin farkına varmış olandır.
Huzur bulmak istiyorsan EZAN ile dirilin, Namaz ile yaşayın
Benim servetim, yanımda huzur veren bulduklarımda saklı

Huzur Namaz’da Huzur Secdede islami sohbet

HuzurSohbetin Tek Adresi İslamisohbetci. Com Cami Kabe Kubbe Huzur Secdede İslami sohbet tasavvuf sohbet odaları

Padişah vezirini huzuruna çağırarak sorar; bana hizmet eden hizmetçimin hayatta benden daha mutlu olduğunu görüyorum, Acaba sebebi nedir? Halbuki onun hiçbir şeyi yok . Ben ise padişahım, her şeyin sahibiyim, ama onun kadar huzurum ve keyfim yok.

Bunu işiten Vezir cevap verir: Ey Padişahım, sen ona 99 kuralını uygula! Padişah bu kural nedir dedi.

Gece bir torbaya 99 altın koyup kapısına bırak ve üzerine de “Bu 100 altın sana hediyedir” yaz sonra kapısını çal ve olanları izle. Padişah merakla vezirin anlattığını yapar.

Hizmetçi kapıyı açar, sağına soluna bakar ve altınları alır. Heyecanla altınları sayar lakin bir tane altının eksik olduğunu görünce “Galibe dışarda bir yere düştü” diyerek çoluk çocuk kayıp altını aramaya koyulur.

Gece boyunca kayıp altını ararlar, bakmadıkları sokak yoktur. Hatta boş araziler de sokaklardaki eşyaların bile altlarına bakarlar. Ama nafile, eksik altının bulamadıkça baba, çocuklarını azarlar hatta bir ara onlara saldırır hale gelir.

aynen öylede Bazen biz, Allah’ın bize ihsan ettiği 99 nimetini unuturuz. Sonra hayatımızı ve kayıp bir nimeti aramakla geçiririz. Halbuki o nimet bilmediğimiz bir hikmetlerden dolayı, belki bir imtihan belki daha iyisi gelecek, belki ahirette verecek bilinmez.

İslami sohbet platformu olarak islamisohbetci Sohbet sitesine hoş geldiniz, sitemizde Bayanlar için Dini Sohbet yerler arasında  aile gibi bir ortam kurmak istiyoruz aramızda iyi insanları barındırmak kötü insanları zaten tutmuyoruz, bizim için biz kötü insanları iyi olmaları için uğraşırız ama sapıklık içerine girenleri aramızda tutmuyoruz atıyoruz. sitemiz içerinde ,odamızda herkesi bekliyoruz. sohbet#kelebek#mirc# sohbetchat# chat# sanal alem, lafazan, Müslümanlar sohbet#mobil sohbet#sevdasohbet# zurna# islamisohbet#dini sohbet#istanbul sohbet odaları# gurbetçi sohbet#almanya sohbet odaları  tasavvuf sohbet odaları islami chat evlik  alanlarında hizmet vermekteyiz.  SELAM ve DUA  İle

https://www.islamisohbetci.com/wp-content/uploads/2021/12/huzur4646.jpghttps://www.islamisohbetci.com/wp-content/uploads/2021/12/huzur4646-300x300.jpgEzeLdini sohbetGenelİslami Sohbet
Huzur Ama Nasıl? Hikaye İç huzurun ve mutluluğun yakalamanın bir kaç yolu ve sözler Huzur çok güzel bir şey, hele ki Sevdiğin İnsanda buluyorsan, Tarifi yok, tarif edilemez Mekan her zaman bulunur da huzur veren insanlar bulunmaz, Huzurlu insan, değişmeyeceği şeylerin farkına varmış olandır. Huzur bulmak istiyorsan EZAN ile dirilin, Namaz ile yaşayın Benim servetim,...