….Üzgün Olunca Okuyun….

Dünyada en az 2 kişi sizi uğrunuzda ölecek kadar seviyordur.

Dünyada en az 15 kişi uğrunuzda ölmese de sizi seviyordur. islami  sohbet 

Biri sizin gibi olamadığı için size çok imreniyordur. Sizin bir gülümsemeniz, size bakan birçok yüzü aydınlatıyor.

Her gece birisi mutlaka uykuya dalmadan önce aklından sizi geçiriyordur. Birisi için dünyalara bedelsinizdir.

siz olmadan yaşayamayan en az 1 kişi var. siz sahip olduğunuz bütün özelliklerinizle kendinize özel ve eşsizsiniz..

Varlığından haberiniz bile olmayan biri, sizi seviyordur… Dünyanın en büyük hatası bile yapsanız, mutlaka bundan size yarayacak bir şey çıkar Bütün dünyanın size sırtının döndüğünü düşündüğünüzde, etrafınıza bir bakın.

Belki de sırtını dönen sizsiniz? Bir şeyi elde edemeyeceğinizi düşünürseniz ona asla sahip olamazsınız. Ama kendiniz inanırsanız er yada geç istediğinizi elde edersiniz.

İnsanların sadece iltifatlarına aklınızda tutun kalabalıklrıı unutun. Her zaman insanların onlarla ilgili ne hissttiğinizi söyleyin, bilmelerini sağladığınızda kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Gerçekten eşsiz bir arkadaşa sahip olduğunuza inanıyorsanız, bunu hemen şimdi ona söyleyin.

Peygamber Efendimiz (s.a.v) Sıkıntılı hissedilen zamanlarda okunması gereken bir duayı söylemiş. O dua da şöyledir:
La ilehe illalahül’ azim-ül halim la ilahe illallahü Rabbül-Arş-il’azim la ilahe illallahü Rabbüs- semavati ve Rabbül- Erdı Rabbül’ Arş-il- Kerim. Anlamı: Allah’ım beni tüm sıkıntılardan kurtar.

İslami sohbet platformu olarak olarak  Üzgün Olunca Okuyun sonuna geldik başka başka konuda  görüşmek dileğiyle.

Selam ve Dua ile

https://www.islamisohbetci.com/wp-content/uploads/2021/10/loneliness-isolation-sadness-wallpaper-preview.jpghttps://www.islamisohbetci.com/wp-content/uploads/2021/10/loneliness-isolation-sadness-wallpaper-preview-300x300.jpgEzeLGenel
....Üzgün Olunca Okuyun.... Dünyada en az 2 kişi sizi uğrunuzda ölecek kadar seviyordur. Dünyada en az 15 kişi uğrunuzda ölmese de sizi seviyordur. islami  sohbet  Biri sizin gibi olamadığı için size çok imreniyordur. Sizin bir gülümsemeniz, size bakan birçok yüzü aydınlatıyor. Her gece birisi mutlaka uykuya dalmadan önce aklından sizi geçiriyordur. Birisi için...