Gelişin huzur verdi, gidişin hüzün.

Ey Kuran ve rahmet ayı sen Şehr-i Mubarek’sin, Mü’minlere hem gereksiz, sırat üstünde muratsın, Elveda ey vahyi mubarek elveda, Elveda ey Şehr-i Rahmet elveda ey mubarek Ramazanan elveda, Elveda ey Kuran ayı elveda.

11 ayın sultanı, yine gel!

Resimli Elveda Ramazan Sözleri 6

Bir bahar müjdesi gibiydi gelişin.

Rahmettinle kandık, şifa bulduk, Şimdi gidiyorsun ey Şehr-i Ramazan elveda. Neşe sactı gönüle,  okundu mukabele, diyoruz güle güle, elveda ya şehr-i Ramazan

On bir aylık yoldan geldin, Müminlere rahmet oldun, Asilere azab oldun, Elveda ey Şehr-i Ramazan elveda, Veda etmek zor geliyor, güle güle demiyoruz, sadece şükrediyoruz bir Ramazanı daha bahşedene.

Gelişin huzur verdi, gidişin hüzün. Elveda Ramazan.

Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmeti ve şefkati dolu günleirn en degerlilerinden olan Ramazanı şerif, Dostluğu aevgiyi ve gelecegi, Aşımız, ekmeğimizi,soframızı. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mubarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, Huzur dilerim.

Selam ve Dua ile

 

 

Genel
Gelişin huzur verdi, gidişin hüzün. Ey Kuran ve rahmet ayı sen Şehr-i Mubarek'sin, Mü'minlere hem gereksiz, sırat üstünde muratsın, Elveda ey vahyi mubarek elveda, Elveda ey Şehr-i Rahmet elveda ey mubarek Ramazanan elveda, Elveda ey Kuran ayı elveda. 11 ayın sultanı, yine gel! Bir bahar müjdesi gibiydi gelişin. Rahmettinle kandık, şifa bulduk, Şimdi...