Yeni Güne Bismillah  İslamisohbetci Com

Yeni Güne Bismillah

Sabah ilk uyandığınız da güler yüz tatlı dille güne başlamak her daim güzeldir.

güler yüzün tatlı dilin bir büyüsü var o bana göre benim bakış açım böyle.

sabah uyandığınız da mesela sevdiğiniz bir   şeyi düşünün ona günaydın merhaba demek onu mutlu edecektir sevdiklerimizin o mutlu anı senide mutlu edecektir. Annen ve baban olabilir  evladın olabilir  kız kardeş olabilir Abin olabilir ablan olabilir.  güne güzel Başlamak bizim elimizde Mutlu  huzurlu olmak istiyorsak Her gün bunu yapın Tüm Müslüman kardeşlerimin huzura ihtiyacı var. zor günlerden geçiyoruz  Bol bol Kuran-ı Kerim okuyalım sabah okuması çok tatlı.

Allah’ım! Başladığımız Yeni Güne Senden Hayır Diliyoruz Ve bugünün içinde ki, şerlerden sana sığınıyoruz.  Bizleri doğru yolundan ayırma. Amin.

Islamisohbet.ci

Islamisohbetci.com

Selamün Aleykum

İhtiyacımızdan fazlası olan her şey zehirdir, Fakat güç, fazla  dinlenmek, fazla yiyecek, fazla ihtiras, fazla korku, fazla sakinlik, fazla öfke, fazla neşe, nefret hatta iyi niyet. Yaşamın özü ve şifası dengede kalabilmektir. 

Sakın unutmayınız Ufacık bir tebessüm ruhumuzda çiçekler açacaktır.

Bir gönül inceliğidir, bir insana değerli olduğunu hissettirmek.

36244045 Ffvcoyjvwkwwnjqoasv7ekxq7b93qimrpzho526iitw

İslamisohbetci

Bir gül kurur, kalpteki, sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur, gönüldeki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz.

Sevdiklerimize  zarar vermeyin.

Sizi sevenlere zarar vermeyin ki yüce  Rabbim de  sizi sevsin.

Yeni Güne Bismillah  İslamisohbetci Com

Yayınımızı WEB‘den dinlemek için https://Www.isLamiSohbetci.Com linkine tıklayınız. 
Yayınımızı Winamp‘tan dinlemek için http://Radyo.isLamiSohbetci.Com:8808/listen.pls linkine tıklayabilirsiniz. Sevgi dolu kalınız Başka bir güzel konuda görüşmek umuduyla.

İslami sohbet platformu olarak olarak, Yeni Güne Bismillah  İslamisohbetci Com adlı Sevgi dolu kalınız Başka bir güzel konuda görüşmek umuduyla.

Sohbetin Tek Adresi İslamisohbetçi Com

Selamün Aleykum Ve Rahmetullah Ve Berekatuhu.

Selam ve Dua ile

https://www.islamisohbetci.com/wp-content/uploads/2021/11/ruyada-leylak-gormek.jpghttps://www.islamisohbetci.com/wp-content/uploads/2021/11/ruyada-leylak-gormek-300x300.jpgEzeLGenelİslami Sohbetislami chat,islami sohbet,İslamisohbetci.com,Yeni güne bismillah
Yeni Güne Bismillah  İslamisohbetci Com Yeni Güne Bismillah Sabah ilk uyandığınız da güler yüz tatlı dille güne başlamak her daim güzeldir. güler yüzün tatlı dilin bir büyüsü var o bana göre benim bakış açım böyle. sabah uyandığınız da mesela sevdiğiniz bir   şeyi düşünün ona günaydın merhaba demek onu mutlu edecektir sevdiklerimizin o mutlu...