Radyo İsLamiSohbetci FM

Günümüzde hayatımızın vazgecilmez bir parçası haline gelmiştir.

İnternet üzerinden dini yayınlar yapmakta olan, İsLamiSohbetci FM, yayın akışında çeşitli ilahiler, Ezgiler ve sohbet programları yayımlanmaktadır.  İsLamiSohbetci FM’i bilen radyo sevenler aşina olacaklardır. Sadece online olarak takip edilebilen bu dini radyo, insanlara doğru yolu göstermeyi amaçlamış ve bu doğrultuda lidsteler hazırlamııştır. İslami Sohbet  Bilginin paylaştıkça güzelleştiğini  savunan, İsLamiSohbetci FM, öğretici program ve programcılarıyla size ulaşıyor.

Ahlaki   kavramları,  yeniden tanımlayan radyo kanalı, bu alanda bir eksikliği gidererek insanların dikkatini çekmektedir. İslami Sohbet
İsLamiSohbetci FM, Radyo dinle Canlı yayın. Radyo ile dilediğiniz Ezgi, ilahiler , Türküler, kesintisiz dinleyebilirsiniz. İlahiler, Ezgiler, Türküler,  geniş yayın yelpazelerine,  sahip olan Radyomuz  kesintisiz açıktır..

Bir  Müslümanım  yapmakla hükümlü  oldugu   sorumluluk yerine getirirken  elbette daha doğru ve dine uygun yapması gerekmektedir .
Günümüzde hayatımızın vazgecilmez bir parçası haline gelmiştir.

İnternet’de zaman geçirmeyi sevenler için en güzel yapılacak sey radyo dinleyerek eğenceli hale geçirmektir.

Radyoyayiniyapmak

Radyo dinlemek

İnternet radyoculuğu ile çevrenizde bir çok arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sizde yayın yapabilirsiniz. İnternet üzeri radyo yayını, yapmaya başladığınızda belkide ömrünüzün sonuna kadar bu radyo djliği ile devam edebilir. Geçekten çok zevk alarak yapabileceğiniz bir ortam kurabilirsiniz.

Unnamed (4)

İletişimi insanların ilgilendiği en önemli konulardan bir tanesidir.

Bu kapsamda iletişim adına yapılan çalışmalar doğrultusunda tarih boyunca bir çok şekilde iletişim kurulmuştur. Billim ve teknolşjinin zaman içerisnde ilerlemsi sonucunda radyo,  televizyon, cep  telefonları gibi ürünler meydana gelmiş, günümüze dek bu ürünler Çeşitli  inovasyonlar ile gelişrilmiştir.

İslam radyoda,  Kuran-ı Kerim dinletileri, Kuran-ı Kerim’ in meali ilahiler, dinle iligili sohbet dahil olabilicek İnternet’de zaman gecirmeyi sevenler için en güzel yapılacak eğlencelidir.

Radyo dinlemek

İnternet radyoculuğu ile çevrenizde bir çok arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sizde yayın yapabilirsiniz .İnternet üzeri radyo yayını, yapmaya başladığınızda belkide ömrünüzün sonuna kadar bu radyo djliği ile devam edebilir,Gecekten çok zevk alarak yapabileceğiniz bir ortam kurabilirsiniz.

Hayatın ritminin merkezinde bulunan müzik genellikle radyolar tercih edilmektedir.

Teknoloji ne kadar gelişmiş olsa da internet hayatımızn merkezinde bulunsa da radyoların ayrı bir yeri bulunmaktadır. günümüzde birçok radyo islamisohbetci Fm den yayın yapıldıgı gibi aynı zamanda internet platformunda da yerini almış durumdadır. Radyoları bu kadar çekici kılan ve birçok kitle tarafından takip edilir hale getiren en önemli husus Dj’lerdir. özellikle Radyo Dj’lerison derece dikkat çekicidir. Adeta radyonun veya kulübün bütün potansiyel ve enrjisi Dj’lerin devamı dinleyicinin nabzını tutmak ve tempoyu hiçbir zaman düşürmemek radyo ve djlerin için son derece önemlidir..İslami Sohbet

Dinin hükmettiği gibi yaşamaya çalışmak, bir Müslümanın dinin. Sorumlulukları arasında yerini almaktadır. Sonuçta bir dine mensup olan kişi, ahlaksal olarak gelişimini    de dinden almaktadır. Dini Sorunluluklarımıza  Daha  yakında bakacak olursa insanlara  iyi davranmak, insanların haklarına  saldırmamak. Diğer dinlere karşı hoşgörülü davranarak; insanları dinleri, ırkları, mezhepleri ile ayırmamak, namaz ve dua ile yardım dilemek.

Allah’ın yeryüzüne insanlar için indirdiği Kuran-ı Kerim’e sahip çıkmak sorumluluklarımız arasında yerini alır.

Bir müslümanın yapmakla hükümlü oldugu sorumlulukları yerine getirken elbette daha doğru ve dine uygun yapması gerekmektedir. Çünkü dinen yaptığımız sorumlulujkların asıl amacı insan sağlığı ve pisikolojisini korumak, aile ve toplum düzenine sahıp çıkmaktır.  İslami  canlı yayın yapan istasyonların da asıl amacı , Müslümanların yapmakta hükümlü olduğu sorumlulukları daha anlaşır  ve güzel bir dille ortaya sunarak hurafeleri kırmayı amaçlamktadır.

Web sitemiz üzerinde İslami yayın radyoları,  büyük bir kitleye ulaşmak amacıyla sanal radyo sistemmine hızla geçiş yapmayı başarmıştır. yayın akışına göre özel günlerde canlı olarak yayın yapmaya devam eden bu radyo kanallarına internet sayfamız üzerineden kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsinz.

Dini radyoda, Kuran-ı Kerim dinletiler, Kuran-ı Kerimin meali, ilahiler, dinle ilgili sohbet dahil olabilecek her konuda, dini sohbetler, hadisler,
Cuma sohbetleri, istek hattı hatta çeşitli konular Favori dini Radyo program akışı varsa mekanın yayın akışını takip ederek istemediğiniz programlarını,  saatini not alabilirsiniz.

Ruhumuza dokunan ilahiler, Ezgiler bu Radyoda.

İlahi türü, Türk edebiyatında ne zamandan beri kullanıldığı bilinmeyen dini şiir bütündür.
En güzel ilahilerin derlenip bir arada toplanmasında meraklısına hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir. İsLamiSohbetci FM

İlahiler içerik bakımından; yaratıcıya övgü, insanoğlunun evrende yalnızlığı veya geçmişte yaşanmış dini olayları müzik yoluyla halka tanıtmak üzerine kurulmuş,  dini  müzik türü olarak ,
karşımıza çıkar. her ilahinin kendisine özgü bir ezgisi vardır. İslami  Radyo İsLamiSohbetci FM

İlahi denildiği zaman herkesin aklına gelen ilk isim Yunus Emredir. Hacı Bektaşı Veli Mevlana gibi isimler ilahi türünün kurucusu kabul edilir.

Kuran-ı Kerimin, Ra’d Suresi 28.ayetinde ” Bilesinizki, Kalpler yalnızca Allah’ı anmakla huzur bulur.

Radyo İsLamiSohbetci FM

Radyomuzu Dinleyerek Sohbet Odamıza Katılmak İçin Lütfen

 WEB‘den dinlemek için https://Www.isLamiSohbetci.Com linkine tıklayınız. 

Winamp‘tan dinlemek için http://Radyo.isLamiSohbetci.Com:8808/listen.pls linkine tıklayınız. 

Selam ve Dua İle

https://www.islamisohbetci.com/wp-content/uploads/2021/04/karadeniz-bolgesi-satilik-radyo-muzikonir-1.jpghttps://www.islamisohbetci.com/wp-content/uploads/2021/04/karadeniz-bolgesi-satilik-radyo-muzikonir-1-300x300.jpgGenel
 Radyo İsLamiSohbetci FM Günümüzde hayatımızın vazgecilmez bir parçası haline gelmiştir. İnternet üzerinden dini yayınlar yapmakta olan, İsLamiSohbetci FM, yayın akışında çeşitli ilahiler, Ezgiler ve sohbet programları yayımlanmaktadır.  İsLamiSohbetci FM'i bilen radyo sevenler aşina olacaklardır. Sadece online olarak takip edilebilen bu dini radyo, insanlara doğru yolu göstermeyi amaçlamış ve bu doğrultuda lidsteler...