Papatya Falının Hikayesi Kelebek

Bir gün küçük bir tırtıl dünyaya gelmiş ve kozasını öreceği zamana kadar rengarenk çiçeklerden beslemiş.
Sonrasında kozasını örüp kelebek olacağı anı beklemiş.islami sohbet

Kelebk olup kozasından çıkan tırtıl (artık kelebek diyeceğim) uçabiliyor olmanın mutluluğu ile kırları gezmeye başlamış.

Derken çok güzel bir çiçek görmüş ve hemen yanına gitmiş. Papatya ile kelebek tanışmışlar. Kelebek, papatyaya gördüğü güzel manzaraları ve oraya gelene kadar başından geçenleri bir bir anlatmış.

Indir

Gece olduğunda kelebek, papatyanın yanından ayrılmak istememiş; paaptya da kelebeğin gitmesini hiç istemiyormuş birbirilerine aşık.uçması gerektiğini ama gitmeden önce onu sevdiğini söylemesi gerektiğini söylemiş.

Kelebek hayata papatya kelebeği sevdiğini söyleyemediği için kahrolmuş ve günden güne solmaya başlamış, her bir yaprağını “seviyor” diyerek dökmüş.islami sohbet

Bu günden sonra taze aşıklar papatya yaprakları ile seviyor-sevmiyor falı bakmaya başlamışlar, çünkü sevdiğine zamanında duygularını söyleyemeyen papatya her zaman doğruyu söylermiş.

 

İslami sohbet platformu  olarakPapatya Falının Hikayesi Kelebek   makalenin sonuna geldik baska makalede  görüşmek dileğiyle.

Selam ve Dua ile

EzeLGenelİslami Sohbet
Papatya Falının Hikayesi Kelebek Bir gün küçük bir tırtıl dünyaya gelmiş ve kozasını öreceği zamana kadar rengarenk çiçeklerden beslemiş. Sonrasında kozasını örüp kelebek olacağı anı beklemiş.islami sohbet Kelebk olup kozasından çıkan tırtıl (artık kelebek diyeceğim) uçabiliyor olmanın mutluluğu ile kırları gezmeye başlamış. Derken çok güzel bir çiçek görmüş ve hemen yanına gitmiş. Papatya...