Biz İslamisohbetci.com ekibi olarak hizmeti kendine görev edinmiş ve şanlı İslam Alemi’ne destek olmak için azda olsa internet yolu ile müslüman kardeşlerimizi bilgilendirmek ve İslam Dini’ni öğrenmelerine yardımcı olmak istiyoruz.

İslamisohbetci.com sadece bir ilim merkezi değil aynı zamanda ciddi bir tebliğ kapısıdır. ve (islami sohbet , dini sohbet, )

1. Tebliğ her müslümanın üzerine farzdır, biz görevimizi yapar gerisini önce Allaha sonrada size bırakırız.

2. Her müslümanda akıl olabilir ama her müslümanda nefsle mücadele sağlam değildir.

3. Şeytan her an tetiktedir, o en uyanık en akıllı profesör olan bir insanı dahi yoldan çıkarabilir.

4. Din nasihatle sabittir, yani unutmamak için hatırlamak ve hatırlatmak gerekir.

Davamız İnternet Dünyası’nda ne kadar müslüman var ise bir araya toplamak ve ayrımcılık yapmadan, birlikte güçlü olmak için çaba sarfetmektir.

Gayret bizden, yardım, hidayet ve muaffakiyet yalnız ve yalnız Allah Teâlâ’dan dır.

Bize nasıl destek olabilirsiniz?

– Kesinlikle hiçbirşey için para talep etmiyoruz. Bizim hizmet anlayışımızada bu ters düşüyor. sitemizin adını kullanarak sizlerden ücret taleb eden olursa bunun biz olmadığından emin olabilirsiniz. Olabilecek bu tür istekleri kesinlikle dikkate almayınız.

– Bize elinizde bulunan beğendiğiniz ve internette yayınlanmasını istediğiniz film, kaset ve bilgisayar ortamında hazırlanmış her türlü kitap ve yazıları gönderebilirsiniz.

– Sitemiz sizlerin katılımına ve paylaşım sunmasına müsait bir site olduğu için sitemizde görev alıp, yazar olarak Aktif bilgi paylaşımında bulunabilir, Haber ve makale göndererek sitemizin içeriğine katkıda bulunabilirsiniz.

– Yayınlanmasını istediğiniz her türlü belge ve bilgileri gönderebilirsiniz.

– Eğer siteniz var ise, bizim sitelerimizin bannerlerini sitelerinize ekliyebilirsiniz.

– Sitelerimizin reklamlarına tıklayabilir ve sitemizin reklamını yapabilirsiniz.

– DUA’larınızda bizleri unutmamış olmanız bizim için en önemli katkıdır.

islami sohbet, ilahi dinlemek,islami video,islami haberler,her türlü seyleri eleminden geldigince paylşama Çalışıyorum Allah Nasip ederse daha çok seyler Paylşacaz Forum ve Radyo ile güselikle Devam edecez inşallah,,İslami sohbet sitesi 

https://www.islamisohbetci.com/wp-content/uploads/2021/01/unnamed-1.jpghttps://www.islamisohbetci.com/wp-content/uploads/2021/01/unnamed-1-150x150.jpgadminİslami Sohbet
  Biz İslamisohbetci.com ekibi olarak hizmeti kendine görev edinmiş ve şanlı İslam Alemi’ne destek olmak için azda olsa internet yolu ile müslüman kardeşlerimizi bilgilendirmek ve İslam Dini’ni öğrenmelerine yardımcı olmak istiyoruz. İslamisohbetci.com sadece bir ilim merkezi değil aynı zamanda ciddi bir tebliğ kapısıdır. ve (islami sohbet , dini sohbet, ) 1. Tebliğ...