Dokunmayınız Kirli Ellerinizle çocuklara

Sessiz kalma! islamisohbet 

Böyle Anne boyle insan olmaz olsun t.sapiklar size iki cihandada kahrolun

Anneliğikirlettiniz 🙁

İnsanlığıkirlettiniz:(

Dünyayıkirlettiniz 🙁

yazıklar olsun sizin gibi t.sapıklara iki cihandada inşallah inşallah ettiğinizi bulursunuz.

Bu nasıl bi acı Allah’ım:(

o cocukların ahında boğursunuz inşallah

Istismar Dha 16 9 1609929919

İnsanin hıçkıra hıçkıra aglayasi geliyor sinirden. Burasi dunyada, çocuk bayrami kutlayan tek ulke Turkiye Cumhuriyeti kendinize gelin dokunmayiniz cocuklara 

Dinimizde çocuğa gelen her türlü siddet ve istismarı menfur bir suc olarak kabul eder. Bu suç, hem bu dunyada, kanun önünde hemde ahirette cenabi  Hakkın huzurunda cezasiz kalmayacaktir. Inşallah okadar soylemecek cok sey varki Allah siz sapiklari kahreylesin

Bir çocuğun fiziksel ve duygusal olarak yıpranması  en degerli emanetimizin, sevmeye kiyamadigimiz  cocuklari bir anne nasil boyle biseye izin verir aklim almiyor anne demeye dilim varmiyor oysa cennet annelerin ayaklari altinda  Anneligi kirlettiniz siz anne degil sapik canisiniz. umudumuzun, geleceğimizin yara olmasidir çocuk istismarı karşısında hic bir sekilde taviz ve ihmal söz  konusu olamaz affedilemez .

Sessiz kalma!

Xggdthynoolenjy 800x450 Nopad

Derler ki Kuranda  Kerim’de Tecavüz cezası yok, Aşağıdaki ayetlerde ise Lut kavminin İnsanlara ve özellikle erkeklere yol keserek zorla tecavüz etmeleri anlatılmaktadır. Ankebut süresi 28ü35 – Lut da milletine şöyle demişti:  ki ” Siz, kesinlikle daha önce hiçbir milletten hiç kimsenin yapmadığı bir hayasızlığı yapıyorsunuz. (28)”Siz hala erkeklere yaklaşacak, meşru yolu kapatacak, toplantılarınızda ahlak dışı işler yapacak mısınız?” Kavminin tek cevabı şu oldu:

Hadi, doğru söyleyenlerden isen başımıza Allah’ın azabını getir de görelim! (30) Lüt, “Şu ahlakı bozan toplulupa karşı bana yardım et ya rabbim!” diye dua etti. (31) Elçilerimiz ibrahim’e müjdeyi getirdiklerinde, Biz şu memleketin halkını yok edeceğiz: çünkü oranın halkı zulme sapmışlardır” dediler (32) İbrahim, “Ama orada Lüt da yaşıyor! dedi.

Indir 55

Yüce Allah Buyuruyor; Güneşin doğuşu anında korkunç bir uğultu onları yakalayı verdi.

Biz orada kimlerin bulunduğunu çok iyi biliyoruz: onu ve karısı dışındaki bütün ailesini elbette kurtaracağız, karısı geride kalanlar arasında yer alacak” dediler. (33) Elçilerimiz kendinisine geldiğinde Lüt, onlardan dolayı huzursuz oldu ve ne yapacağını şaşırdı. Ama onlar “Korkma, tasalanma!” dediler; Biz seni ve karın dışında bütün aileni kurtacağız:

karın ise geride kalanlar arasında yer alacak.” (34)”Biz, yoldan çıkmalarının cezası olarak bu memleket halkının üzerine gökten alçaltıcı bir bela indireceğiz!” (35) İşte o memleketten geriye, aklını kullananların yararlanabileceği açık bir ibret vesikası bıraktık. Ankebüt Suresi 2 28-35 . Ayet Tefsiri  gelmişsinizdir bir çoğunuz. Herkes gibi ben de mahvoldum ve çok üzgünüm. Öncelikle Allahtan onlar gibi istismar edilmiş bütün çocukların yardımcısı olmasını ve bunları yapanlara en ağır cezayı ahirette vermesini diliyorum.

Dokunmayınız Kirli Ellerinizle çocuklara Sessiz Kalma

t.sapıklar ve vatan hainleri yaşamamlı  gereken neyse yapılmalı

İslami sohbet platformu  olarak  Dokunmayınız Kirli Ellerinizle çocuklara Sessiz Kalma dileğiyle.

~~Selam Ve Dua ile~~

Genel
Dokunmayınız Kirli Ellerinizle çocuklara Sessiz kalma! islamisohbet  Böyle Anne boyle insan olmaz olsun t.sapiklar size iki cihandada kahrolun Anneliğikirlettiniz 🙁 İnsanlığıkirlettiniz:( Dünyayıkirlettiniz 🙁 yazıklar olsun sizin gibi t.sapıklara iki cihandada inşallah inşallah ettiğinizi bulursunuz. Bu nasıl bi acı Allah'ım:( o cocukların ahında boğursunuz inşallah İnsanin hıçkıra hıçkıra aglayasi geliyor sinirden. Burasi dunyada, çocuk bayrami kutlayan tek ulke Turkiye...