Konu Başlıkları

Bir Cuma Sabahı Duası

Cumamız Mübarek Olsun

Mübarek Cuma Sabahı

Ey Rabbimiz, bu mübarek Cuma sabahını, senin rahmetin, mağfiretin ve bereketinle başlamak için buradayız. Bizleri affet, günahlarımızı bağışla ve bize hidayetinle rehberlik et. Bize sağlık, mutluluk ve huzur ver. Sevdiklerimize sevgi ve sabır bahşet, dünya ve ahiret saadetimize vesile ol.

Cuma gününü, birliğimizin ve toplumumuzun güçlenmesi için fırsat olarak görüyoruz. Bize, dostluğumuzu ve dayanışmamızı artırmak için fırsatlar sun. İslam’ın güzelliklerini daha fazla insanla paylaşmamıza vesile ol.

Rabbimiz, dualarımızı kabul buyur. Bizlere doğru yolu göster ve kötülüklerden uzaklaştır. Cuma günü ve her gün bizim için hayırlarla dolu olsun. Amin.

DuagÜll

DuagÜll

Yüce Allah’ım

“Allah’ım, Sana hamT olsun ki bize hayat verdin ve her günümüzü nimetlerinle doldurdun. Bizleri sağlıkla, güvenle ve huzur içinde yaşatıyorsun. Sana şükürler olsun.

Bizlere merhametini ve lütfunu bolca gösteriyorsun. Dualarımızı işitiyor, dertlerimize derman, sıkıntılarımıza çare oluyorsun. Sana minnettarız.

Yardımına ihtiyaç duyduğumuzda hep yanımızda oluyorsun. Bize güç veriyor, zorlukları aşmamıza yardımcı oluyorsun. Bizlere sabır, sebat ve inanç veriyor, her zorluğun üstesinden gelebilmemizi sağlıyorsun.

Allah’ım, bizi doğru yolu göster, günahlarımızı affet ve bize hidayetinle rehberlik et. Bizlere iyilik yapmayı, sevgi ve saygıyla davranmayı öğret. Ailemize, dostlarımıza ve tüm insanlara iyiliklerde bulunmamıza yardımcı ol.

Bize sağlık, mutluluk, huzur ve bolluk ihsan et. Sevdiklerimizi koru ve kollu, bize güzel bir hayat nasip eyle.

Bizlere akıl, sağduyu ve vicdan ver. Her zaman doğruyu görmemize, yanlıştan kaçınmamıza yardımcı ol. Bize hikmetle dolu kararlar almayı nasip eyle.

Dualarımızı kabul et, günahlarımızı affet. Bize merhametini ve mağfiretini bolca lütfet. Amin.

Amin.

Selam ve Dua

EzeLGenelİslami Sohbet
Bir Cuma Sabahı Duası Cumamız Mübarek Olsun Mübarek Cuma Sabahı Ey Rabbimiz, bu mübarek Cuma sabahını, senin rahmetin, mağfiretin ve bereketinle başlamak için buradayız. Bizleri affet, günahlarımızı bağışla ve bize hidayetinle rehberlik et. Bize sağlık, mutluluk ve huzur ver. Sevdiklerimize sevgi ve sabır bahşet, dünya ve ahiret saadetimize vesile ol. Cuma gününü, birliğimizin...