Yumruğunu Sıkış Şeklin Gerçek Kişiliğini Ortaya Çıkarıyor

islami sohbet

Resim 2022 01 02 161840

İslami sohbet odaları, cihat, Dini sohbet, İslamisohbetci.com

Konu Başlıkları

 Cevab- 1 ise;

Yumruk şekliniz, baş parmağın tüm parmakların altında olduğu 1 numaralı resimdeki gibiyse, diğer insanlar sizi yaratıcı ve zeki biri olarak görür. Sen çok sakin ve bilge birisin, başkalarını incitmeden önce susmayı tercih ediyorsun, iyi geçinmesi kolay ve özgür ruhlusun, ayrıca az sayıda arkadaşın var ama hepsi kaliteli. Aşık olduğunuzda, özgür ve rahat olabileceğiniz sakin, sorunsuz bir ilişki istiyorsunuz.

Ancak bir kez rahatsız olduğunuzda diğer insanları incitmekten hoşlanmadığınız için kaçınmayı seçiyorsunuz, ayrıca affedici birisiniz ve her şeyi çabucak unutabiliyorsunuz.

Cevab-2 ise;

İnsanlar sizi arkadaş canlısı ve karizmanız ve yeteneğinizle başkalarını inandırması kolay biri olarak görüyor. Başkalarına duruma göre davrandığınız için zeki, cömert, etkileyici bir kişiliğe sahip, esnek ve özenli olmanıza hayran olup saygı duyuyorlar.

Ancak hassas ve nazik olduğunuz için incinmekten korkan bir insan olma eylemindesiniz.
Umutlarınız çok yüksek ama kaybetme korkusuyla risk almaya cesaret edemiyorsunuz.
Aşk söz konusu olduğunda, kalbinizi başkaları tarafından sevilmek için açmaktan korkarak geçmişi bırakmayı zor buluyorsunuz. Bu nedenle başkalarına kendinizi aşkla ilgilenmeyen biri gibi gösteriyorsunuz.

Cevab-3 ise;

Bu 3. form gibi yumruklarını sıkan insanların sezgi ve hayal gücü yüksektir herkesin dikkatini çeken bir mizah anlayışına sahipsiniz, bu yüzden her zaman insanlarla iyi bir sohbet kurabiliyorsunuz.

Oldukça nazik birisiniz, insanlar sizinle vakit geçirirken sıkılmıyor. Aşık olduğunuzda bunu karşı tarafa çok hissettirmiyorsunuz. Çünkü aşk sizin için önemli olsa da , hayalleriniz ve hayat amacınız aşkın daha ötesinde

Sizde bu testi uygulayabilirsiniz nasıl bir kişiliğe sahipsiniz öğreninniz.:D

Yumruğunu Sıkış Şeklin Gerçek Kişiliğini Ortaya Çıkarıyor

İslami sohbet platformu olarak  islamisohbetci Sohbet sitesine hoş geldiniz, sitemizde Bayanlar için Dini Sohbet yerler arasında  aile gibi bir ortam kurmak istiyoruz aramızda iyi insanları barındırmak kötü insanları zaten tutmuyoruz, bizim için biz kötü insanları iyi olmaları için uğraşırız ama sapıklık içerine girenleri aramızda tutmuyoruz atıyoruz. sitemiz içerinde ,odamızda herkesi bekliyoruz.

sohbet#kelebek#mirc# sohbetchat# chat# sanal alem, lafazan, Müslümanlar sohbet#mobil sohbet#sevdasohbet# zurna# islamisohbet#dini sohbet#istanbul sohbet odaları# gurbetçi sohbet#almanya sohbet odaları  tasavvuf sohbet odaları islami chat evlik  alanlarında hizmet vermekteyiz. 

Kalbimizden geçen en güzel duaların kabul olması dileğimle 

Selamun Aleykum ve Rahmetullah

EzeLdini sohbetGenelİslami Sohbet
Yumruğunu Sıkış Şeklin Gerçek Kişiliğini Ortaya Çıkarıyor islami sohbet İslami sohbet odaları, cihat, Dini sohbet, İslamisohbetci.com  Cevab- 1 ise; Yumruk şekliniz, baş parmağın tüm parmakların altında olduğu 1 numaralı resimdeki gibiyse, diğer insanlar sizi yaratıcı ve zeki biri olarak görür. Sen çok sakin ve bilge birisin, başkalarını incitmeden önce susmayı tercih ediyorsun, iyi...