Şehitler İçin Dualı Sözler

İslami sohbet

Anlamlı Şehit Mesajları, Şehitler İçin Dualı Sözler.   Şehitler Sözleri içeriğinde, Vatanı için Canını veren yiğit, anaların yiğit  evlatları Mehmetçik kardeşlerimiz için en güzel sözleri bir arayagetirdik.

Sözlükte Şehit “Kesin olarak bilen, bildiğini haber verme konusunda güvenilen kimse” demektir

Bizler için canlarını feda eden seyitlerimizle ilgili duali ve anlamlı sözler

Şehitler için Anlamlı dua sozleri islamisohbetci.com da bulabilirdiniz. 18 OCAK 2022 SALI ŞEHIT SÖZLERI; En anlamlı ve duygusal Şehit Sözler için islamisohbetci.com sayfasında özenle bir araya getirdik. Asker Sozleri ve Vatan sözleri gibi icerikleri de burdan ulaşabilirsiniz. Şehitlerle ilgili Güzel Sozler. islami sohbet

20220118 141420Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez İslam

Gözü yaşlı, başı dik, onurlu gururlu şehit annelerine minnettarız. Onların evlatları bu vatan için şehit düşdü. Onların gönüllerine huzur ver ya Rabbim.

Şehitlerimizden ve geride kalan gazilerimizden razı ol Allah’ım. Şu an dağda, sınırda, ovada, Çamurda, Karda, kışta, zemheride, ayazda bu vatan için nöbet bekleyen askerlerinize, polisimize ve bütün güvenlik güçlerimize yardım et Allah’ım. Onları koru ya Rabbim

Ya Rabbi yalnız sana kulluk eder, yalnız senden yardim belleriz. Ülkemizin şu zor günlerinde yardımını bizden esirgeme Askerimizi, Polisinizi, güvenlik güçlerimizi ger türlü saldiridan swn muhafaza eyle.

Al Bayrak uğruna can veren Mehmedum Helal et hakkını bizlere..

Sizin dediğiniz “Vatan” Dagda Başlayıp Çöplükte Biter.. Bizim Bildiğimiz ” Vatan” Yürekte başlayıp ” Şehadetle” Biter!.

Utanıyorum Şehidim, utanıyorum, yemekten, içmekten, senin annen ağlarken gülmekten utanıyorum!

Sanma ki; unutuyorum, unuturuyoruz. unutanlari barinmaktan utanıyorum. sen; vatan için bizim için şehit olurken, seni görmezden gelenlerden utanıyorum.

Ya Rab şehitlerimizin Şehadetlerini kabul eyle. Ailelerine sabırlar ihsan eyle.

Vatanımızı bölmek için uğraşan, askerlerinize kuruşun sıkan, bizi birbirimize düşman etmek için çalışanları rezil et yarabbi.

Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum, inmedim Adım Müslüman soyadım Türk benim.

Merhamet timsali aziz milletinize başsağlığı dilerken, her bir vatandaşımıza Peygamberimizin diliyle sesleniyorum; La tahsen! İnnallahe mesana Sakın hüzne teslim olma! Allah şüphesiz ki bizimlerdir!”

Şehitlerimize Yüce Rabbimizden rahmet ve magfiret, yüreklerine ateş düşen ailelerine sabır ve merhamet, yaralarımıza ise acil şifalar diliyorum

Şehit, Ehl-İ beytinden (aile ve akrabasindan ) yetmiş kişiye şefeaat eder, şefeat kabul edilir.” ( Ebu Davud, Tirmizi).

Efendimizin hürmetine, tüm sevdiğin kullarının hatırı için, ülkemize zarar vermek isteyenlere fırsat verme, Bayrağımızı indirme, ezanımızı dindirme. Asker ve polislerimize güç ve kuvvet ver yarabbim. Bizlere de sabır ver. Hasbunallahi ve minel vekil. La havle vela kuvvete illa billah. La ilahe illah ente sübhaneke inni küntü n minez zalimin.

Ya Rab Şehitlerimizin Şehadetlerini kabul eyle. Ailelerine sabırlar ihsan eyle. Vatanımızı bölmek için uğraşan, askerlerinize kuruşun sıkan bizi birbirimize düşman etmek için çalışanları rezil et yarabbi.

20220118 141459ŞEHİT İslamisohbetci.com

Vatanımız için şehit olmuş askerim . Milletçe ağlıyoruz acımız çok derin. Bitmeli bu terör içimiz olmalı serin. Şehitler ölmez vatan bölünmez. 

Şahsınıza fenalık eden bir düşman affediniz. Lakin vatanınıza, milletinize fenalık eden bir kimseyi asla affetmeyiniz.( Hz.Ali)

Gene hangi duayı okudun anne, Vurulduğum yerde güneş açtı. Yine mi ağlıyorsun anne, Cennetime yağmur yağdı.  Kurşun oruç bozmaz şehidim. Sen bugün Allah katında iftara davetlisin!

Dinimizde Şehit olmak yüksek bir mertebeye erişmektir. Şehitlik ve yüceliği hakkında hadislerde bulunmaktadır. Müslümanlıkta Peygamberlikten sonra gelen en yüksek mertebe Şehitlere birçok şiire konu olmuştur. Bizler için canlarını feda eden. Şehitlerimiz için dua ıçeren sözler bulabilirsiniz.

Şehitler İçin Dualı Sözler

Şehitlerimiz için anlamlı Şehitler Ölmez mesaji paylaşarak hislerinizi dile getirebilirsiniz. Kur’an-ı Kerimde geçen ayetlerle Şehitlerin ölmediği onlara öldu denmemesi gerektiğini biliriz. Müslumanlar için Şehitler ölmez Birbirinden anlamlı şehitler ölmez mesajları ile duygularınızı dile getiriniz .Amacımız öncelikle canlarını din ve vatan uğruna feda eden ve şu topraklarda yatan binlerce vatan evlafı şehitlerimizi cennet vatanımızın dört bir yanından gelen din görevlilerimizin okuyacağı Kur’an-ı kerimler ve dualarla yad etmek, ruhları şad etmek ve onları hiçbir zaman unutmadığımızı ve unutmayacağımızı, vefamızı bir kez daha göstermektir

İslami sohbet platformu olarak  , islami sohbetci Sohbet sitesinden biraz bahsetmek istiyorum. Sitemizde Bayanlar için Dini Sohbet yerler arasında  aile gibi bir ortam kurmayı planlıyoruz.   Sitemizde saygı çerçevesinde paylaşımlar yapıyoruz. Gelen kişilerin istedikleri konu hakkında doğru bilgiler almasını sağlıyoruz.  sohbet#kelebek#mirc# sohbetchat# chat# sanal alem, lafazan, Müslümanlar sohbet#mobil sohbet#sevdasohbet# zurna# islamisohbet#dini sohbet#istanbul sohbet odaları# gurbetçi sohbet#almanya sohbet odaları  tasavvuf sohbet odaları islami chat evlik  alanlarında hizmet vermekteyiz. 

SELAM ve Dua iLe

EzeLGenelİslami Sohbet
Şehitler İçin Dualı Sözler İslami sohbet Anlamlı Şehit Mesajları, Şehitler İçin Dualı Sözler.   Şehitler Sözleri içeriğinde, Vatanı için Canını veren yiğit, anaların yiğit  evlatları Mehmetçik kardeşlerimiz için en güzel sözleri bir arayagetirdik. Sözlükte Şehit 'Kesin olarak bilen, bildiğini haber verme konusunda güvenilen kimse' demektir Bizler için canlarını feda eden seyitlerimizle ilgili duali ve...