KAR

İslami Sohbet 
Kar saflıktır, yürek temizliğidir
Ne güzel değilmi  her taraf bembeyaz bir Sabahla uyanmak. içimize neşe veren bu  olay  Evi barki olmayan disarda yasanlar için ölüm demek.Allah’ın KAR kimilerine neşe kimilerine ölüm veriyor  aslinda bu olay bize önemli bir mesaj veriyor Yuce Rabbim.

20220124 113719

KAR İslamisohbetci.con

Allahım! Bi soğukta dışarda yaşamak zorunda olan kardeşlerimize,yoksul insanlarımıza, sokakta yasayan cocuklara sen yardım et Allahım! Onları bu soğukta sahipsiz bırakma.Allahım! onlara bir tas çorba sıcak bir göz oda nasip et.Allahım! Herkesin yar ve yardımcısı olsun Amin Çok güzel bir dua. bizler üşüsek te, akşam olunca en azından nereye gideceğimizi biliyoruz. Ya gidecek yeri olmayanlar. bu akşam nerde kalırım diye düşünüp geceyi uykusuz geçirenler. Allah razi olsun. bu vesile ile Rabbim tum dışarda kalanlara, evsiz barksız insanlara merhametiyle bakıp onların derdine de şifa olsun inşallah, Şüphesiz O’nun her şey gücü yeter. dışarda kalan tüm canlara yardim et Allahım kimsesiz yavrucaklara sokakalarda büyüyüp mecbur kalan büyüklerimize demirlerde ayallari yapışıp kalan çaresiz ölümü bekleyen kuşlara da, yiyecek ararken donup kalan kediye köpeğe de Allah’ım bu soğukta dışarda kalanları Resulün Hz.Muhammed ( S.A.V) ve 124 bin Peygamber hürmetine ErRezzak ismimle bol Rızık verip yardım et Rabbim.( EL FATİHA) AMIN) Rabbim kimseyi çaresizliğin huznudur Allah yar ve yardımcıları olsun amin.

İslami sohbet platformu olarak  , islami sohbetci Sohbet sitesinden biraz bahsetmek istiyorum. Sitemizde Bayanlar için Dini Sohbet yerler arasında  aile gibi bir ortam kurmayı planlıyoruz.   Sitemizde saygı çerçevesinde paylaşımlar yapıyoruz. Gelen kişilerin istedikleri konu hakkında doğru bilgiler almasını sağlıyoruz.  sohbet#kelebek#mirc# sohbetchat# chat# sanal alem, lafazan, Müslümanlar sohbet#mobil sohbet#sevdasohbet# zurna# islamisohbet#dini sohbet#istanbul sohbet odaları# gurbetçi sohbet#almanya sohbet odaları  tasavvuf sohbet odaları islami chat evlik  alanlarında hizmet vermekteyiz. 

SELAM ve Dua iLe

 

https://www.islamisohbetci.com/wp-content/uploads/2022/01/kaaaaaaa.jpghttps://www.islamisohbetci.com/wp-content/uploads/2022/01/kaaaaaaa-300x300.jpgEzeLGenelİslami Sohbet
KAR İslami Sohbet  Kar saflıktır, yürek temizliğidir Ne güzel değilmi  her taraf bembeyaz bir Sabahla uyanmak. içimize neşe veren bu  olay  Evi barki olmayan disarda yasanlar için ölüm demek.Allah'ın KAR kimilerine neşe kimilerine ölüm veriyor  aslinda bu olay bize önemli bir mesaj veriyor Yuce Rabbim. Allahım! Bi soğukta dışarda yaşamak zorunda olan kardeşlerimize,yoksul...