İYİ GECELER

Gecenin daha hayırlı ve huzurlu geçmesini dilemek için ve Allah sevgisini yüreğimizde hissederek sevdiklerimizi hatırlayarak dua etmeliyiz. islami sohbet

Güzel sözler söylemek iyi insanların en çok bildiği ve mutlu olduğu şeydir. Bizim için değerli olan insanları hatırlamak, selam vermek ve onlar için hayırlı dualar etmek yüreğimizi ısıttığı gibi karşımızdaki insanı da memnun eder.

Geceeeee

islamisohbetci.com

Dostlarımız, kardeşlerimiz ve sevdiğimiz insanlara gece uyumadan önce iyi geceler dilemek için guzel  sözler seçmek hem kalbe huzur verir hem de aradaki samimiyeti güçlendirir üstelik sevaba girmek için bazen tek bir güzel söz bile yeterlidir.

İslam  da 

pislam iyi geceler mesajları çoğu zaman sevdiklerimize iyi geceler dilemek için ihtiyacımız olan n mesajlardır. sevdiklerimizi dualarımzda anmak güzel bişi.

Mmmmİslamisohbetci.com

islamisohbetci.com sitesi olarak ziyaretçilerimizin hassasiyetini gözetmek en önemli önceliğimiz olacaktır.

Keyifli vakit geçirmek, faydalı olmak, fayda bulmak en büyük gayemiz.

Sizlerde bu kervana katılmak için hemen islam i sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

Yayınımızı WEB‘den dinlemek için https://Www.isLamiSohbetci.Com linkine tıklayınız. 
Yayınımızı Winamp‘tan dinlemek için http://Radyo.isLamiSohbetci.Com:8808/listen.pls linkine tıklayabilirsiniz.

İslami sohbet platformu olarak olarak, İYİ GECELER

Sohbetin Tek Adresi İslamisohbetçi Com

Selamün Aleykum Ve Rahmetullah Ve Berekatuhu.

Selam ve Dua ile

EzeLGenelİslami Sohbet
İYİ GECELER Gecenin daha hayırlı ve huzurlu geçmesini dilemek için ve Allah sevgisini yüreğimizde hissederek sevdiklerimizi hatırlayarak dua etmeliyiz. islami sohbet Güzel sözler söylemek iyi insanların en çok bildiği ve mutlu olduğu şeydir. Bizim için değerli olan insanları hatırlamak, selam vermek ve onlar için hayırlı dualar etmek yüreğimizi ısıttığı gibi karşımızdaki...